Βρείτε μας στο Facebook!

Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου 2011

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ - Βαλτερό

Ο Ηρακλής Αμμουδιάς αντιμετώπισε το Βαλτερό σε ένα τοπικό ντέρμπι έχωντας το βαλτερό τον διαιτητή
στο πλευρό του.Το σκορ για την ομάδα μας άνοιξε ο Κώστας Παπαδόπουλος όταν πλάσαρε με κενό τέρμα.Διπλασίασε τα τέρματα του Ηρακλή Αμμουδιάς πάλι ο ίδιος παίκτης.Έναν απρόσμενο τραυματισμό του Σιδιρόπουλου μετά από προβολή του Σταυράκογλου στον λαιμό του Σιδιρόπουλου.Ο παίκτης έπεσε αναίσθητος μετά όμως από λίγα λεπτά επανήλθε,με υπερπροσπάθεια και με βοήθεια των συμπαικτών του κατάφερε να σηκωθεί.Ο παίκτης μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο και ελπίζουμε να είναι καλά.Μετά από αυτό η ψυχολογία των παικτών του Ηρακλή μας δεν ήταν και η καλύτερη,αλλά οι παίκτες μας συνέχισαν και προσπάθησαν να κρατήσουν το σκορ.Μετά από ώρα δεχθήκαμε 1 γκολ και μετά ήρθε και δεύτερο και τρίτο.Οι παίκτες μας προσπάθησαν να αντιδράσουν με κάποια τετ-α-τετ αλλά ο "λαιτσμαν" βρήκε offside τις φάσεις και έτσι σταμάτησαν εκεί.Στο τελευταίο λεπτό του αγώνα  καταφέραμε να ισοφαρίσουμε σε 3-3.Τελικό σκορ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ - Βαλτερό 3-3
Κάκιστη η παρουσία του κυρίου Παλάζη.
Με το έτσι με το θέλω το πρωτάθλημα το έχουνε ΣΤΗΜΕΝΟ για αυτό ΗΡΑ παίξε τόπι να παραμιλάει όλοι η Ευρώπη!