Βρείτε μας στο Facebook!

Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2011

Kερκίνη - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ

1 άτυχο αποτέλεσμα του ΗΡΑΚΛΗ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ μετά από 4 αγωνιστικές με επιτυχή κατάληξη.Το σκορ για την ομάδα μας άνοιξε στο δεύτερο ημίχρονο ο Γκάλιος Η. με πέναλτι που κέρδισε ο Μιτκώνης μετά από ατομική ενέργεια,τρίπλαρε...
2 παίκτες και ένας από αυτούς τον έριξε στο έδαφος κερδίζοντας το πέναλτι,το οποίο εκτέλεσε εύστοχα ο Γκάλιος Η. στην αριστερή γωνία του τέρματο,μετά το τέρμα του ο παίκτης πήρε κόκκινη κάρτα λόγο του πανηγυρισμού που έκανε και η ομάδα μας συνέχισε με 10 παίκτες.Οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν όμως μετά από λίγα λεπτά "χάρις" στην ασταθής επέμβαση του Παρασκευά ο επιθετικός της Κερκίνης κέρδισε την μπάλα πάσαρε στον συμπαίκτη του και με καινή εστία διαμόρφωσε το 1-1.Οι φιλοξενούμενοι δημιούργησαν πολλές ευκαιρίες με τον Χατζι/ιδη,Σταυράκογλου,Φιλλιπίδη και Παπαδόπουλο χωρίς όμως αποτέλεσμα.Δεύτερο πέναλτι που δεν δόθηκε ποτέ στην ομάδα μας μετά από χέρι του αμυντικού της Κερκίνης.Τελικό σκορ Κερκίνη - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ 1-1.